Ringer™ draadstripper voor afgeschermde kabels (zonder mes), tot Ø 3,0 mm, blauw
De ringstriptang voor diameters tot 3 mm van IDEAL overtuigt door zijn precieze afwerking en hoge functionaliteit. Dit gereedschap is ontwikkeld voor professionele toepassingen en maakt het mogelijk om moeiteloos en schoon een grote verscheidenheid aan geleiders en strengen te strippen. De veerbelaste kop houdt de kabel op exact dezelfde spanning zodat geen verdere afstelling nodig is. De klembek met V-inkeping positioneert en houdt de kabel automatisch vast, wat de snijnauwkeurigheid verhoogt. De afmetingen van de vaste messen zijn aangepast aan de isolatie en voorkomen onnauwkeurige sneden. De 17-4 roestvrijstalen constructie garandeert een lange levensduur. Geleiderollen zorgen voor een correcte uitlijning van de kop en een zuivere, haakse snede. Niet aanbevolen voor kabels met wikkellagen. zonder mes De robuuste constructie en ergonomische vorm zorgen voor een comfortabele bediening en een lange levensduur. Een onmisbaar gereedschap voor elektriciens, technici en iedereen die nauwkeurig en efficiënt werk wil verrichten op het gebied van kabelverwerking.
• De veerkop houdt de kabel met exact dezelfde spanning vast, zodat er geen verdere afstelling nodig is.
• De klembekken met V-notch positioneren en houden de kabel automatisch vast, wat de snijnauwkeurigheid verhoogt.
• De vaste schoepen zijn in hun afmetingen aangepast aan de isolatie en voorkomen onnauwkeurige sneden. De constructie van 17-4 roestvrij staal zorgt voor een lange levensduur.
• De geleiderollen zorgen voor een correcte uitlijning van de kop en een zuivere, vierkante snede.
• Niet aanbevolen voor kabels met wikkellagen.
• mesloos
• De veerkop houdt de kabel met exact dezelfde spanning vast, zodat er geen verdere afstelling nodig is.
• De klembekken met V-notch positioneren en houden de kabel automatisch vast, wat de snijnauwkeurigheid verhoogt.
• De vaste schoepen zijn in hun afmetingen aangepast aan de isolatie en voorkomen onnauwkeurige sneden. De constructie van 17-4 roestvrij staal zorgt voor een lange levensduur.
• De geleiderollen zorgen voor een correcte uitlijning van de kop en een zuivere, vierkante snede.
• Niet aanbevolen voor kabels met wikkellagen.
• mesloos
| Artikelnr. | WL22734 |
| Model | 45-400 |
| Fabrikant | IDEAL |
| Fabrikant artikelnr. | 45-400 |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 45 g |
| Buitendiameter kabel (tot) | 3 mm |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 114 mm |
| Type tang | handstripper |
| GPSR-fabrikantgegevens | IDEAL Industries International BV Franciscusweg 267 NL-1216 Hilversum www.idealind.com |