Lemmet voor Ringer™ draadstripper, snijdiepte: 0,305 mm / 0,012 inch
Het mes voor draadstripper 0,0120 inch van IDEAL maakt indruk met zijn nauwkeurige afwerking en hoge functionaliteit. Dit gereedschap is ontwikkeld voor professionele toepassingen en maakt moeiteloos en schoon strippen van een breed scala aan geleiders en strengen mogelijk. Lemmet voor Ringer kabelstripper Snijdiepte 0,3048 mm Het robuuste ontwerp en de ergonomische vorm zorgen voor een comfortabele bediening en een lange levensduur. Een onmisbaar gereedschap voor elektriciens, technici en iedereen die nauwkeurig en efficiënt werk wil verrichten op het gebied van kabelverwerking.
• Mes voor Ringer kabelstripper
• Zaagdiepte 0,3048 mm
• Mes voor Ringer kabelstripper
• Zaagdiepte 0,3048 mm
| Artikelnr. | WL31723 |
| Model | K-6499 |
| Fabrikant | IDEAL |
| Fabrikant artikelnr. | K-6499 |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 6 g |
| Snijdiepte | 0,305 mm |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 114 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | IDEAL Industries International BV Franciscusweg 267 NL-1216 Hilversum www.idealind.com |