WXsmart Pico (Nano) /Micro-soldeerboutset, 230 V
Pico (Nano) /Micro-soldeerboutset
Voor elke toepassing. Een nieuwe soldeerset.
Geoptimaliseerde soldeerset met 2 soldeerstiften voor alle pico (nano) en micro soldeertaken in de elektronica-, medische en ruimtevaartindustrie. Uitgerust met nieuwe intelligente soldeergereedschappen biedt het systeem de snelste opwarm- en hersteltijden, volledige procescontrole van punt tot station, eersteklas connectiviteit, een gebruiksvriendelijk kleurentouchscreen en maximale cyberveiligheid.
Efficiëntie en snelle opwarmtijden
De nieuwe Pico (Nano)/Micro-soldeerbout heeft de snelste opwarm- en hersteltijden van minder dan 3 seconden. Uitstekende warmteoverdracht en hersteltijd tijdens het soldeerproces voor hoge prestaties en een continue workflow. De korte afstand tussen de stift en het handvat zorgt voor maximale precisie tijdens het soldeerproces.
Kostenbesparend
1 soldeerbout - geschikt voor 2 stiftfamilies
De kit bevat 2 soldeerstiften, een pico-stift voor zeer kleine toepassingen en een micro-stift voor standaardtoepassingen. Beide stiftfamilies passen op één soldeerbouthandvat. Alles wat je nodig hebt is een soldeerbout en een soldeerstation.
Volledige procescontrole
Slimme soldeerstiften met een individueel serienummer, slimme tools voor het opslaan van gegevensparameters en een slim soldeerstation zorgen voor volledige procescontrole en volledige traceerbaarheid van de kalibratiegeschiedenis.
Soldeerprocessen op maat en herhaalbaar
Tot 10 parameterinstellingen kunnen worden aangepast en opgeslagen in de soldeerbout, inclusief stand-by temperaturen en automatische uitschakeltijden.
Alles-in-één soldeerstation
Alles-in-één Wxsmart soldeerstation voor al je pico- en microtoepassingen, maar ook voor krachtige taken. Het station kan een groot aantal wattages regelen. Het station is uitgerust met 300 W en 2 soldeerkanalen. In totaal kunnen er 12 gereedschappen op WXsmart worden aangesloten.
Bescherming tegen cyberaanvallen
TLS-encryptie en twee-factor authenticatie (2FA), inclusief Weller's geïntegreerde certificaat-uploadmechanisme, dat het soldeerstation voorziet van een klantverificatiecertificaat, evenals beschermde software-updates.
ESD-veilig
Het WXsmart station en alle aangesloten gereedschappen zijn volledig ESD-veilig.
• T0053451699 WXsmart, 2-kanaals soldeerstation, 300 W
• T0052923699 WXMPS MS Micro-soldeerhandstuk voor pico- en microstiften, 40 W, 12 V
• T0050109199 RTPS 004 S MS Pico-soldeerstift, beitel 0,4 x 0,2 mm
• T0050102399 RTMS 013 S MS Micro-soldeerstift, beitel 1,3 x 0,4 mm
• T0051517499N WSR 200 Veiligheidssteun
• T0053450299 WCTH Stifthouder
Voor elke toepassing. Een nieuwe soldeerset.
Geoptimaliseerde soldeerset met 2 soldeerstiften voor alle pico (nano) en micro soldeertaken in de elektronica-, medische en ruimtevaartindustrie. Uitgerust met nieuwe intelligente soldeergereedschappen biedt het systeem de snelste opwarm- en hersteltijden, volledige procescontrole van punt tot station, eersteklas connectiviteit, een gebruiksvriendelijk kleurentouchscreen en maximale cyberveiligheid.
Efficiëntie en snelle opwarmtijden
De nieuwe Pico (Nano)/Micro-soldeerbout heeft de snelste opwarm- en hersteltijden van minder dan 3 seconden. Uitstekende warmteoverdracht en hersteltijd tijdens het soldeerproces voor hoge prestaties en een continue workflow. De korte afstand tussen de stift en het handvat zorgt voor maximale precisie tijdens het soldeerproces.
Kostenbesparend
1 soldeerbout - geschikt voor 2 stiftfamilies
De kit bevat 2 soldeerstiften, een pico-stift voor zeer kleine toepassingen en een micro-stift voor standaardtoepassingen. Beide stiftfamilies passen op één soldeerbouthandvat. Alles wat je nodig hebt is een soldeerbout en een soldeerstation.
Volledige procescontrole
Slimme soldeerstiften met een individueel serienummer, slimme tools voor het opslaan van gegevensparameters en een slim soldeerstation zorgen voor volledige procescontrole en volledige traceerbaarheid van de kalibratiegeschiedenis.
Soldeerprocessen op maat en herhaalbaar
Tot 10 parameterinstellingen kunnen worden aangepast en opgeslagen in de soldeerbout, inclusief stand-by temperaturen en automatische uitschakeltijden.
Alles-in-één soldeerstation
Alles-in-één Wxsmart soldeerstation voor al je pico- en microtoepassingen, maar ook voor krachtige taken. Het station kan een groot aantal wattages regelen. Het station is uitgerust met 300 W en 2 soldeerkanalen. In totaal kunnen er 12 gereedschappen op WXsmart worden aangesloten.
Bescherming tegen cyberaanvallen
TLS-encryptie en twee-factor authenticatie (2FA), inclusief Weller's geïntegreerde certificaat-uploadmechanisme, dat het soldeerstation voorziet van een klantverificatiecertificaat, evenals beschermde software-updates.
ESD-veilig
Het WXsmart station en alle aangesloten gereedschappen zijn volledig ESD-veilig.
• T0053451699 WXsmart, 2-kanaals soldeerstation, 300 W
• T0052923699 WXMPS MS Micro-soldeerhandstuk voor pico- en microstiften, 40 W, 12 V
• T0050109199 RTPS 004 S MS Pico-soldeerstift, beitel 0,4 x 0,2 mm
• T0050102399 RTMS 013 S MS Micro-soldeerstift, beitel 1,3 x 0,4 mm
• T0051517499N WSR 200 Veiligheidssteun
• T0053450299 WCTH Stifthouder
| Artikelnr. | WL81048 |
| Specificatie | MIL-SPEC |
| Technologie | Active-Tip |
| Modellijn | WXsmart |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | T0053454699 |
| Leveringsomvang | 1x Wxsmart voedingseenheid 1x WXMPS MS soldeerbout 1x picosoldeerstift RTPS 004 S MS 1x microsoldeerstift RTMS 013 S MS 1x stifthouder WCTH 1x WSR 200 veiligheidssteun 1x netstekker 1x gebruiksaanwijzing |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Stroom | 300 W |
| Spanning | 230 V |
| Samensmelten | 3 A |
| Verwarmingstijd | 3 s |
| Temperatuurbereik °C | 100 – 450 °C |
| Matching tips | RTMS MS, RTPS MS |
| Temperatuurnauwkeurigheid °C | '+/- 9°C / +/- 17°F |
| Station (type) | soldeerstation |
| Temperatuurstabiliteit °C | '+/- 2°C / +/- 4°F |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |