Wxsmart ULTRA krachtige soldeerset, 230V
Soldeerset met hoge prestaties
Voor elke toepassing. Een nieuwe soldeerset.
Optimaal soldeersysteem voor krachtige toepassingen in de elektrische, medische, auto- en ruimtevaartindustrie. Het biedt de snelste opwarm- en hersteltijden dankzij de nieuwe intelligente ultra-soldeergereedschappen. Het systeem biedt volledige procescontrole van soldeerstift tot station, eersteklas connectiviteit, een gebruiksvriendelijk kleurenaanraakscherm en cyberbeveiliging.
Streven naar efficiëntie, snelle opwarmtijden
Wellers geavanceerde actieve technologie (cartridge) biedt geoptimaliseerde warmteoverdracht met een maximaal vermogen van 150 W bij 24 V. De extreem snelle opwarmtijd van 7 seconden zorgt voor een uitstekende warmteoverdracht en hersteltijd tijdens het soldeerproces voor een krachtige, continue workflow.
Volledige procescontrole
Slimme soldeerstiften met een individueel serienummer, slimme tools voor het opslaan van gegevensparameters en een slim soldeerstation zorgen voor volledige procescontrole en volledige traceerbaarheid van de kalibratiegeschiedenis.
Investeringsbesparing
Alles-in-één soldeerstation voor al uw soldeerbehoeften met een krachtige tool van 150 W, maar er kunnen ook andere wattages worden aangesloten. Het Wxsmart station is uitgerust met 300 W en 2 soldeerkanalen. In totaal kunnen er 12 gereedschappen worden aangesloten op WXsmart. Een extra station is niet nodig.
Aangepaste en herhaalbare soldeerprocessen
Tot 10 parameterinstellingen kunnen aangepast en opgeslagen worden in de soldeerbout, inclusief stand-by temperaturen en automatische uitschakeltijden.
Betere kwaliteitsresultaten
Het beheer van uw volledige soldeerproces, van de stift tot het station, is nog nooit zo eenvoudig en productief geweest als met het eerste alles-in-één handsoldeerplatform WXsmart. Met Total Process Control biedt WXsmart maximale connectiviteit en traceerbaarheid met de hoogste kwaliteit. Het platform ondersteunt alle IoT-standaarden. Het is het eerste handsoldeerstation met cyberbeveiliging, wat kostbare downtime voorkomt.
Bescherming tegen cyberaanvallen
TLS-encryptie en twee-factor authenticatie (2FA), inclusief Weller's geïntegreerde certificaat-uploadmechanisme, dat het soldeerstation voorziet van een klantverificatiecertificaat, evenals beschermde software-updates.
ESD-veilig
Het WXsmart station en alle aangesloten gereedschappen zijn volledig ESD-veilig.
• T0053451699 WXsmart 2-kanaals soldeerstation, 300 W
• T0052923599 WXUPS MS Ultra soldeerbout handvat voor Ultra soldeerstiften, 150 W
• T0050113299 RTUS 032 S MS Ultra-soldeerstift, beitel, 3,2 x 0,8 mm
• T0051517499N WSR 200 Veiligheidssteun
• T0053450299 Stifthouder WTCH
Voor elke toepassing. Een nieuwe soldeerset.
Optimaal soldeersysteem voor krachtige toepassingen in de elektrische, medische, auto- en ruimtevaartindustrie. Het biedt de snelste opwarm- en hersteltijden dankzij de nieuwe intelligente ultra-soldeergereedschappen. Het systeem biedt volledige procescontrole van soldeerstift tot station, eersteklas connectiviteit, een gebruiksvriendelijk kleurenaanraakscherm en cyberbeveiliging.
Streven naar efficiëntie, snelle opwarmtijden
Wellers geavanceerde actieve technologie (cartridge) biedt geoptimaliseerde warmteoverdracht met een maximaal vermogen van 150 W bij 24 V. De extreem snelle opwarmtijd van 7 seconden zorgt voor een uitstekende warmteoverdracht en hersteltijd tijdens het soldeerproces voor een krachtige, continue workflow.
Volledige procescontrole
Slimme soldeerstiften met een individueel serienummer, slimme tools voor het opslaan van gegevensparameters en een slim soldeerstation zorgen voor volledige procescontrole en volledige traceerbaarheid van de kalibratiegeschiedenis.
Investeringsbesparing
Alles-in-één soldeerstation voor al uw soldeerbehoeften met een krachtige tool van 150 W, maar er kunnen ook andere wattages worden aangesloten. Het Wxsmart station is uitgerust met 300 W en 2 soldeerkanalen. In totaal kunnen er 12 gereedschappen worden aangesloten op WXsmart. Een extra station is niet nodig.
Aangepaste en herhaalbare soldeerprocessen
Tot 10 parameterinstellingen kunnen aangepast en opgeslagen worden in de soldeerbout, inclusief stand-by temperaturen en automatische uitschakeltijden.
Betere kwaliteitsresultaten
Het beheer van uw volledige soldeerproces, van de stift tot het station, is nog nooit zo eenvoudig en productief geweest als met het eerste alles-in-één handsoldeerplatform WXsmart. Met Total Process Control biedt WXsmart maximale connectiviteit en traceerbaarheid met de hoogste kwaliteit. Het platform ondersteunt alle IoT-standaarden. Het is het eerste handsoldeerstation met cyberbeveiliging, wat kostbare downtime voorkomt.
Bescherming tegen cyberaanvallen
TLS-encryptie en twee-factor authenticatie (2FA), inclusief Weller's geïntegreerde certificaat-uploadmechanisme, dat het soldeerstation voorziet van een klantverificatiecertificaat, evenals beschermde software-updates.
ESD-veilig
Het WXsmart station en alle aangesloten gereedschappen zijn volledig ESD-veilig.
• T0053451699 WXsmart 2-kanaals soldeerstation, 300 W
• T0052923599 WXUPS MS Ultra soldeerbout handvat voor Ultra soldeerstiften, 150 W
• T0050113299 RTUS 032 S MS Ultra-soldeerstift, beitel, 3,2 x 0,8 mm
• T0051517499N WSR 200 Veiligheidssteun
• T0053450299 Stifthouder WTCH
| Artikelnr. | WL81049 |
| Specificatie | MIL-SPEC |
| Technologie | Active-Tip |
| Modellijn | WXsmart |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | T0053455699 |
| Leveringsomvang | 1x WXsmart voedingseenheid 1x WXUPS MS soldeerbout 1x stifthouder WCTH 1x soldeerstift RTUS 032 S MS 1x WSR 200 veiligheidssteun 1x netstekker 1x gebruiksaanwijzing |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Stroom | 300 W |
| Spanning | 230 V |
| Samensmelten | 3 A |
| Verwarmingstijd | 7 s |
| Temperatuurbereik °C | 100 – 450 °C |
| Matching tips | RTUS MS |
| Temperatuurnauwkeurigheid °C | '+/- 9°C / +/- 17°F |
| Station (type) | soldeerstation |
| Temperatuurstabiliteit °C | '+/- 2°C / +/- 4°F |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |