Suction hose DN50, antistatic, with end piece, 5 m
| Item no. | WL20592 |
| Model | 06.1.016 |
| Manufacturer | ULT |
| Manufacturer article no. | 3-00432 |
| Length | 5000 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Colour | black |
| Material | Plastic PE 2000 |
| Incl. battery | no |
| Reach | 5000 mm |
| Pipe diameter | 50 mm |
| Mounting type | ceiling mounting table mounting wall mounting |
| Device series | WSA-10LR WSA-20LR WSA-5LR |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | ULT AG Am Göpelteich 1 DE-02708 Löbau www.ult.de |