Connecting hose for OMNIFLEX and BVX arms, Ø 63 mm, 7.5 m
• length 7,5 m
• D: 63 mm
• with 2 terminals
• D: 63 mm
• with 2 terminals
| Item no. | WL27873 |
| Model | CH0253 |
| Manufacturer | OKI |
| Manufacturer article no. | CH0253 |
| Length | 7500 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Colour | black |
| Diameter | 63 mm |
| Incl. battery | no |
| Reach | 7500 mm |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.ok-international.com |