LED ringlight f. 33263, 54 LEDs, 5800 K, D=50 mm
| Item no. | WL31821 |
| Model | 33202 |
| Manufacturer | ESCHENBACH |
| Manufacturer article no. | 33202 |
| Length | 185 mm |
| Width | 150 mm |
| Height | 40 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| Net weight (manufacturer) | 306 g |
| Lamp or magnifying glass type | LED ring light |
| Colour of light | warm white |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |