Table foot f. Vario LED flex (for 2781 and 27815)
| Item no. | WL33545 |
| Model | 27819 |
| Manufacturer | ESCHENBACH |
| Manufacturer article no. | 27819 |
| Length | 145 mm |
| Width | 135 mm |
| Height | 60 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| Net weight (manufacturer) | 2.435 kg |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |