ESD container, closed, black, 600 x 400 x 320 mm
| Item no. | WL34163 |
| Model | EB ESD 64/32 PU |
| Manufacturer | WEIDINGER |
| Length | 600 mm |
| Width | 400 mm |
| Height | 320 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |