ESD shelf for filing cabinet, 914x370 mm
| Item no. | WL34895 |
| Model | 76.021.70 |
| Manufacturer | KARL |
| Manufacturer article no. | 76.021.70 |
| Length | 914 mm |
| Width | 370 mm |
| Depth | 370 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Material | Sheet steel |
| Incl. battery | no |
| Number of shelves | 1 |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |