ESD side cabinet, 1000x450x2064 mm, wooden version with wing doors
• 1000 x 450 x 2064 mm
• Wooden version with hinged doors
• Wooden version with hinged doors
| Item no. | WL63685 |
| Model | 510.451.01 |
| Manufacturer | KARL |
| Manufacturer article no. | 510.451.01 |
| Width | 1000 mm |
| Height | 2064 mm |
| Depth | 450 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |