Foam blanks LL, gray, 552x352 mm
Foam blanks conductive LL
| Item no. | WL69341 |
| Manufacturer | WEZ |
| Manufacturer article no. | 1003415 |
| Length | 552 mm |
| Width | 352 mm |
| Height | 20 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Colour | grey |
| Material | PUR |
| Incl. battery | no |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |