Open fronted storage box 300 x 230 x 150 mm blue, for workpiece trolley
• total length (mm): 300
• total width (mm): 230
• total height (mm): 150
• color: blue
• Note: L x W x H = 300 x 230 x 150 mm
• total width (mm): 230
• total height (mm): 150
• color: blue
• Note: L x W x H = 300 x 230 x 150 mm
| Item no. | WL79352 |
| Manufacturer | FETRA |
| Manufacturer article no. | 1307 |
| Length | 300 mm |
| Width | 230 mm |
| Height | 150 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |