Material box 250 x 150 x 80 mm for workpiece trolley
• total load capacity (kg): 25
• Color: light gray
• Note: L x W x H = 250 x 150 x 80 mm
• Color: light gray
• Note: L x W x H = 250 x 150 x 80 mm
| Item no. | WL79589 |
| Manufacturer | FETRA |
| Manufacturer article no. | 1306 |
| Length | 250 mm |
| Width | 150 mm |
| Height | 80 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| Load capacity | 25 kg |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |