Machine jack lifting capacity 10 to.
• Package service: mounted
• total lifting capacity (kg): 10000
• total width (mm): 170
• total depth (mm): 325,5
• total height (mm): 420 - 650
• lifting range (mm): 420 - 650
• Note: Lifting range at lifting claw 30-260 mm
• total lifting capacity (kg): 10000
• total width (mm): 170
• total depth (mm): 325,5
• total height (mm): 420 - 650
• lifting range (mm): 420 - 650
• Note: Lifting range at lifting claw 30-260 mm
| Item no. | WL80177 |
| Manufacturer | FETRA |
| Manufacturer article no. | 6932 |
| Width | 170 mm |
| Height | 650 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Colour | blue |
| Incl. battery | no |
| Load capacity | 10000 kg |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |