Bicycle hitch with universal adapter for outdoor hand truck 61
• Total length (mm): 260
• Total width (mm): 72
• total height (mm): 35
• Color: hot galvanized
• Total width (mm): 72
• total height (mm): 35
• Color: hot galvanized
| Item no. | WL79346 |
| Manufacturer | FETRA |
| Manufacturer article no. | 1292 |
| Length | 260 mm |
| Width | 72 mm |
| Height | 35 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |