Set of 10 replacement blades, for 94 15 215 / 94 35 215
Set of 10 spare blades for 94 15 215 / 94 35 215
| Item no. | WL46058 |
| Model | 94 19 215 |
| Manufacturer | KNIPEX |
| Manufacturer article no. | 94 19 215 |
| Length | 60 mm |
| Width | 25 mm |
| Height | 10 mm |
| Length with packaging | 60 mm |
| Width with packaging | 25 mm |
| Height with packaging | 10 mm |
| Sales unit | 1 PU |
| Content unit | 10 piece |
| Incl. battery | no |
| RoHS compliant | no |
| Net weight (manufacturer) | 47 g |
| VDE | no |
| Scissor type | cable shears |
| GPSR manufacturer data | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |