Electrical connection strip TWIN, unequipped, without front panels, for Quadro-TWIN 2000, 1800x76x140 mm
• 1800 x 76 x 140 mm (WxDxH)
• unequipped, without front panels
• for Quadro-Twin 2000
• unequipped, without front panels
• for Quadro-Twin 2000
| Item no. | WL51722 |
| Model | 110.459.70 |
| Model line | TWIN |
| Manufacturer | KARL |
| Manufacturer article no. | 110.459.70 |
| Width | 1800 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 76 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |