ESD table top Sintro, ESD hard laminate, 27 mm thick, gray, 930x750x27 mm
• 930 x 750 x 27 mm (WxDxH)
• ESD hard laminate, light gray
• Light gray worktop (RAL 7035), 27 mm thick
• All around with resistant edge band
• ESD hard laminate, light gray
• Light gray worktop (RAL 7035), 27 mm thick
• All around with resistant edge band
| Item no. | WL53390 |
| Model | 45.903.89.0002 |
| Model line | Sintro |
| Manufacturer | KARL |
| Manufacturer article no. | 45.903.89.0002 |
| Length | 930 mm |
| Width | 750 mm |
| Height | 27 mm |
| Depth | 750 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Manufacturer colour information | Tabletop: light gray (RAL 7035) |
| Colour | grey |
| Incl. battery | no |
| Material (table top) | ESD hard laminate (EN 438) |
| Plate thickness | 27 mm |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |