WT-5412 Anti-slip tape yellow coarse 100mmx18m
• WT-5412 Anti-slip tape yellow coarse
• 100mm x 18m
• 100mm x 18m
| Item no. | WL71562 |
| Manufacturer | 1ATapes |
| Manufacturer article no. | 5412.04.0100 SM |
| Length | 100 mm |
| Width | 18 mm |
| Sales unit | 1 rolls |
| Content unit | 1 rolls |
| Incl. battery | no |
| Product series | 5412 |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |