Cutting support for 94 35 215
| Item no. | WL80920 |
| Model | 94 39 215 01 |
| Manufacturer | KNIPEX |
| Manufacturer article no. | 94 39 215 01 |
| Length | 85 mm |
| Width | 65 mm |
| Height | 20 mm |
| Length with packaging | 85 mm |
| Width with packaging | 65 mm |
| Height with packaging | 20 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| Net weight (manufacturer) | 75 g |
| VDE | no |
| ESD compliant | no |
| GPSR manufacturer data | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |