ESD rubber flooring Shelf for Quadro-CAR, D=620 mm
• W x D x H = 606 x 620 (558) x 2 mm
• for shelf for shelf board depth 620 mm
• for shelf for shelf board depth 620 mm
| Item no. | WL36726 |
| Model | 19.417.98 |
| Model line | Quadro |
| Manufacturer | KARL |
| Manufacturer article no. | 19.417.98 |
| Width | 606 mm |
| Height | 2 mm |
| Depth | 620 mm |
| Sales unit | 1 piece |
| Content unit | 1 piece |
| Incl. battery | no |
| ESD compliant | yes |
| GPSR manufacturer data | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |