Zijsnijders, Supreme serie, spitse kaken, fijne afschuining, 0,1-1 mm
Gemaakt van hoogwaardig gereedschapsstaal. Speciaal gesmeed, doosverbinding met extreem lange geleiders, mogelijk gemaakt door speciale fabricagetechnieken. Precisie-inductieharding van de snijkanten tot 58-60 HRC. Met kunststof handgrepen en openingsveer.
• Zijsnijders met spitse kaken, ideaal voor het werken op moeilijk bereikbare plaatsen.
• snijvermogen: 0,1-1 mm
• Zijsnijders met spitse kaken, ideaal voor het werken op moeilijk bereikbare plaatsen.
• snijvermogen: 0,1-1 mm
| Artikelnr. | WL15858 |
| Model | 7191 |
| Fabrikant | LINDSTRÖM |
| Fabrikant artikelnr. | 7191 |
| Lengte | 155 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | Supreme Serie |
| Nettogewicht (fabrikant) | 50 g |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 6 mm |
| Vorm snijden | klein afschuining |
| ESD-compatibel | nee |
| Snijcapaciteit zijsnijder | 0,1 - 1 mm |
| Snijkanttype | met fijne afschuining |
| Kaakvorm | puntig |
| Gereedschapslengte | 109 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| Lengte van de kaken | 9 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |