ESD precisie zijsnijders, puntig, 0,2-1,6 mm
• Puntige en lange kop
• ESD-veilige handgrepen van geleidend materiaal 0,2-1,6 mm
• vlakke snede
• kleine schuine kant
• CO"-versie met antistatische, geleidende handgrepen
• ESD-veilige handgrepen van geleidend materiaal 0,2-1,6 mm
• vlakke snede
• kleine schuine kant
• CO"-versie met antistatische, geleidende handgrepen
| Artikelnr. | WL16028 |
| Model | 8154-CO |
| Fabrikant | LINDSTRÖM |
| Fabrikant artikelnr. | 8154 CO |
| Lengte | 112,5 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 12,7 mm |
| Vorm snijden | klein afschuining |
| ESD-compatibel | ja |
| Gereedschapslengte | 112,5 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| GPSR-fabrikantgegevens | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |