PT-F8 soldeerstift, rond afgeschuind 1,2 mm, 425 °C
De PT-F8 soldeerstift uit de PT-serie van Weller is geschikt voor de TCP 12, TCP 24, TCP 42, TCPS en FE 50M soldeerbouten en werkt bij 425 °C.
De afgeschuinde, ronde stift met een breedte van 1,2 mm en een diameter van 6,9 mm maakt een nauwkeurige toepassing van soldeermateriaal mogelijk, ideaal voor fijne soldeerverbindingen en SMD-componenten.
Met een stiftlengte van 33 mm en een robuust ontwerp ligt de stift prettig in de hand en ondersteunt gecontroleerd en professioneel solderen.
Magnastat-systeem
De afgeschuinde, ronde stift met een breedte van 1,2 mm en een diameter van 6,9 mm maakt een nauwkeurige toepassing van soldeermateriaal mogelijk, ideaal voor fijne soldeerverbindingen en SMD-componenten.
Met een stiftlengte van 33 mm en een robuust ontwerp ligt de stift prettig in de hand en ondersteunt gecontroleerd en professioneel solderen.
Magnastat-systeem
| Artikelnr. | WL17010 |
| Model | PT F8 |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | 4PTF8-1 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 6,9 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | PT-serie |
| Type tip | HM |
| Tipserie | PT |
| Tiplengte | 33 mm |
| Tiplengte in inches | 1,299 in |
| Tipbreedte | 1,2 mm |
| Tipbreedte in inches | 0,047 in |
| Diameter van de soldeerpunt | 6,9 mm |
| Puntvorm | rond |
| Tipuitlijning | afgeschuind |
| Tiptemperatuur | 425 °C |
| Geschikte soldeerbout | TCP 24, TCP 12, TCPS, TCP 42, FE 50M |
| Bijpassend handstuk | FE 50M TCP 12 TCP 24 TCP 42 TCPS |
| Bijpassend handstuk | TCP 24, TCP 12, TCPS, TCP 42, FE 50M |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |