Sensoplus ESD schuine snijder, zonder afschuining, 120 mm
• Gelegeerd speciaal staal, gesmeed, gehard en getemperd voor uitzonderlijke sterkte en duurzaamheid
• Nauwkeurige doosverbinding voor permanente, instelbare vrije bekkenuitlijning
• Inductiegeharde snijkanten voor een lange levensduur
• Gespiegelde gepolijste oppervlakken als beveiliging tegen het afschilferen van chroomdeeltjes
• De puntgelaste dubbele bladveren van Captive garanderen een optimale werking gedurende de gehele levensduur.
• Ergonomisch ontworpen tweecomponentenhandgreep, anti-slip voor meer comfort en een betere bediening
• Volledig ESD-conform, verdwijnend op alle gebieden
• Volgens IEC 61340 5.1 & 5.2
• Wafertype: Zonder wafer
• lengte van de snijkant: 12 mm
• Totale lengte: 120 mm
• Snijcapaciteit Draden: Hard: - mm / Medium hard: 0,8 mm / Zacht: 1,0 mm
zonder te snijden
• Nauwkeurige doosverbinding voor permanente, instelbare vrije bekkenuitlijning
• Inductiegeharde snijkanten voor een lange levensduur
• Gespiegelde gepolijste oppervlakken als beveiliging tegen het afschilferen van chroomdeeltjes
• De puntgelaste dubbele bladveren van Captive garanderen een optimale werking gedurende de gehele levensduur.
• Ergonomisch ontworpen tweecomponentenhandgreep, anti-slip voor meer comfort en een betere bediening
• Volledig ESD-conform, verdwijnend op alle gebieden
• Volgens IEC 61340 5.1 & 5.2
• Wafertype: Zonder wafer
• lengte van de snijkant: 12 mm
• Totale lengte: 120 mm
• Snijcapaciteit Draden: Hard: - mm / Medium hard: 0,8 mm / Zacht: 1,0 mm
zonder te snijden
| Artikelnr. | WL17758 |
| Model | 3799DEF-110 |
| Fabrikant | C.K |
| Fabrikant artikelnr. | T3799DEF 110 |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Lengte met verpakking | 160 mm |
| Breedte met verpakking | 57 mm |
| Hoogte met verpakking | 25 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Totale lengte | 120 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 61 g |
| Brutogewicht (fabrikant) | 80 g |
| VDE | nee |
| Vorm snijden | zonder afschuining |
| ESD-compatibel | ja |
| Gereedschapslengte | 120 mm |
| Type zijkniptang | Hellende snijders |
| Beschrijving van de snijcapaciteit | Snijcapaciteit: zacht staal D = 1,0 mm, koper D = 1,2 mm |
| Lengte van de kaken | 10 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |