Haakse schroevendraaier, zeskant, 6 mm, verchroomd, 38x96 mm
• Offsetschroevendraaier voor inbusschroeven, metrisch
• Hoogwaardig staal, volledig gehard
• Tot 3 mm gepolijst, vanaf 3,5 mm verchroomd
• Grootte geperst in het blad
• ISO 2936
• Hoogwaardig staal, volledig gehard
• Tot 3 mm gepolijst, vanaf 3,5 mm verchroomd
• Grootte geperst in het blad
• ISO 2936
| Artikelnr. | WL21140 |
| Model | 1997M-6 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 1997M-6 |
| Lengte | 96 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | inbussleutel |
| Zeskantige aansluiting | 6 mm |
| Gereedschapslengte | 96 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |