Hammer lichtnet soldeerbout 300 W, 325SLD
Deze robuuste soldeerbout is krachtig en heeft een grote capaciteit.
Ideaal voor het werken met elektriciteit, vermogenselektronica, auto-elektriciteit en algemene industriële taken.
Hij wordt geleverd met de duurzame 325D-stift (0350170).
• voor 230V stroomvoorziening
• Vermogen: 300W
• Max. Temperatuur: 550 ºC
• Tijd tot 325 C: 10 minuten
• Duurzame punt (LD) 150D Art.nr. 0350170
• Nettogewicht: 1,15 kg (2,53 lb)
• Gewicht verpakking: 1,270 kg
• Afmetingen verpakking
• 400 x 140 x 50 mm
• 15,75 x 5,51 x 1,97 inch
Ideaal voor het werken met elektriciteit, vermogenselektronica, auto-elektriciteit en algemene industriële taken.
Hij wordt geleverd met de duurzame 325D-stift (0350170).
• voor 230V stroomvoorziening
• Vermogen: 300W
• Max. Temperatuur: 550 ºC
• Tijd tot 325 C: 10 minuten
• Duurzame punt (LD) 150D Art.nr. 0350170
• Nettogewicht: 1,15 kg (2,53 lb)
• Gewicht verpakking: 1,270 kg
• Afmetingen verpakking
• 400 x 140 x 50 mm
• 15,75 x 5,51 x 1,97 inch
| Artikelnr. | WL22366 |
| Model | 325SLD |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | 352020 |
| Lengte met verpakking | 440 mm |
| Breedte met verpakking | 140 mm |
| Hoogte met verpakking | 50 mm |
| Leveringsomvang | 325D hamersoldeerbout met soldeerstift (0350170) beitel 26,5 x 7,5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 1,148 kg |
| Brutogewicht (fabrikant) | 1,27 kg |
| Nominaal vermogen | 300 W |
| Spanning | 230 V |
| Verwarmingstijd | 600 s |
| Handstuk (type) | gaas-soldeerbout |
| Incl. soldeerpunt | ja |
| Temperatuurbereik °C (tot) | 550 °C |
| Matching tips | diverse, seniorentips |
| Vorm van de soldeerpunt | schuin |
| Inclusief soldeerpunt | 325D (0350170) chisel 26,5 x 7,5 mm |
| Bijpassende besturingseenheid | Netzbetrieb |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |