Xonic schroevendraaier voor Torx® schroeven, T15 x 80 mm, 177 mm
• Ergonomisch gevormde handgreep met roterende trogdop voor optimale controle van de draaibeweging, zelfs bij de laagste draaimomenten
• Hoogwaardige chroom-vanadium-staalschacht voor uitzonderlijke sterkte en duurzaamheid
• Precies passende tips voor exacte afstelling en schadevrij inschroeven
• Zwarte bladen, niet verchroomd, vermijden reflecties en afschilferen van chroomdeeltjes
• Kleurgecodeerde trogdoppen voor eenvoudige herkenning
• Grootte: TX15
• Diameter van het blad: 4,0 mm
• Zichtbare bladlengte: 80 mm
• Totale lengte: 177 mm
• Hoogwaardige chroom-vanadium-staalschacht voor uitzonderlijke sterkte en duurzaamheid
• Precies passende tips voor exacte afstelling en schadevrij inschroeven
• Zwarte bladen, niet verchroomd, vermijden reflecties en afschilferen van chroomdeeltjes
• Kleurgecodeerde trogdoppen voor eenvoudige herkenning
• Grootte: TX15
• Diameter van het blad: 4,0 mm
• Zichtbare bladlengte: 80 mm
• Totale lengte: 177 mm
| Artikelnr. | WL25250 |
| Model | 4877X-TX-15x80 |
| Fabrikant | C.K |
| Fabrikant artikelnr. | T4877X 15 |
| Breedte | 4 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Lengte met verpakking | 17 mm |
| Breedte met verpakking | 46 mm |
| Hoogte met verpakking | 227 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 21 g |
| Brutogewicht (fabrikant) | 28 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX15 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Gereedschapslengte | 177 mm |
| Toepassingen (schroevendraaier) | TORX-schroeven |
| GPSR-fabrikantgegevens | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |