ESD-afvalzakken, roze, 15 liter, 1 rol = 50 zakken
De ESD afvalzakken van SafeGuard zijn speciaal ontworpen voor gebruik in ESD-beschermingszones. Ze voldoen aan de eisen van DIN EN 61340 en zijn gemaakt van langdurig dissipatieve polyethyleenfolie in de kleur roze. Met deze afvalzakken van hoge kwaliteit kunt u uw werkomgeving effectief beschermen tegen elektrostatische ontladingen.
• voor afvalemmers van 15 liter
• zonder ESD-symbool
• Langdurig dissipatieve polyethyleenfolie
• 300x(100+100)x600
• voor afvalemmers van 15 liter
• zonder ESD-symbool
• Langdurig dissipatieve polyethyleenfolie
• 300x(100+100)x600
| Artikelnr. | WL27500 |
| Model | SG-MB-ROSA |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Fabrikant artikelnr. | SG-MB-ROSA-15L |
| Lengte | 600 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Verkoopeenheid | 1 rollen |
| Inhoudseenheid | 50 stuk |
| Kleur | roze |
| Incl. batterij | nee |
| Volume (liter) | 15 l |
| Filmdikte | 25µ |
| Ritssluiting | nee |
| ESD-certificering volgens IEC 61340-5-1:2016 | ja |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |