Verbindingsslang voor OMNIFLEX- en BVX-armen, Ø 63 mm, 7,5 m
• lengte 7,5 m
• D: 63 mm
• met 2 klemmen
• D: 63 mm
• met 2 klemmen
| Artikelnr. | WL27873 |
| Model | CH0253 |
| Fabrikant | OKI |
| Fabrikant artikelnr. | CH0253 |
| Lengte | 7500 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Diameter | 63 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Bereik | 7500 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.ok-international.com |