Mini metaalzaag, 150 mm
• Gegoten aluminium frame voor hoge sterkte
• Brede comfortabele handgreep
• Verstelbaar zaagblad voor hoekzagen
• Speciale klemschroef voor het snel en eenvoudig aanspannen van de messen
• Lengte van het blad: 150 mm
• Brede comfortabele handgreep
• Verstelbaar zaagblad voor hoekzagen
• Speciale klemschroef voor het snel en eenvoudig aanspannen van de messen
• Lengte van het blad: 150 mm
| Artikelnr. | WL33763 |
| Model | T0836A |
| Fabrikant | C.K |
| Fabrikant artikelnr. | T0836A |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte met verpakking | 315 mm |
| Breedte met verpakking | 130 mm |
| Hoogte met verpakking | 25 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 112 g |
| Brutogewicht (fabrikant) | 158 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 150 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |