ESD-container, gesloten, zwart, 600 x 400 x 320 mm
| Artikelnr. | WL34163 |
| Model | EB ESD 64/32 PU |
| Fabrikant | WEIDINGER |
| Lengte | 600 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |