Combinatietang Classic, met DynamicJoint en OptiGrip Z 01 0 01 180mm Classic
De Classic Z 01 0 01 combinatietang van WIHA is een universeel gereedschap voor het grijpen, vasthouden en knippen van draden en kabels. Ze zijn geschikt voor zowel zachte als harde materialen en zijn ideaal voor professioneel gebruik in werkplaatsen, industrie of thuiswerkplaatsen.
De tangen zijn gemaakt van hoogwaardig, gehard C 70-gereedschapsstaal en garanderen duurzaamheid en stabiliteit. De DynamicJoint technologie zorgt voor een optimale krachtoverdracht naar de snijkanten, terwijl de inductief geharde snijkanten (ca. 64 HRC) zelfs harde draden betrouwbaar doorsnijden.
De nieuw ontworpen OptiGrip tang met driepuntsondersteuning zorgt voor een stevige grip op het werkstuk. De extra lange snijkant is speciaal ontworpen voor platte en ronde kabels en de tang bereikt knipwaarden tot 2,2 mm voor harde draden, 3,4 mm voor middelharde draden en 1,8 mm voor pianodraad.
Met een totale lengte van 180 mm ligt de tang prettig in de hand en biedt precies en gecontroleerd werk voor een breed scala aan toepassingen.
• Universele tang voor het grijpen, vasthouden en knippen van zachte en harde draden en kabels
• Materiaal: Hoogwaardig C 70 gereedschapsstaal, gedoofd en getemperd
• Design: OptiGrip - het nieuw ontworpen grijpvlak met "driepuntsondersteuning" zorgt voor een optimale grip op het werkstuk tijdens het werk. Snijkanten extra inductief gehard tot ca. 64 HRC. Het Wiha DynamicJoint zorgt voor een optimale overdracht van de handkracht naar de snijkanten.
• kopvorm: extra lange snijkant voor platte en ronde kabels
De tangen zijn gemaakt van hoogwaardig, gehard C 70-gereedschapsstaal en garanderen duurzaamheid en stabiliteit. De DynamicJoint technologie zorgt voor een optimale krachtoverdracht naar de snijkanten, terwijl de inductief geharde snijkanten (ca. 64 HRC) zelfs harde draden betrouwbaar doorsnijden.
De nieuw ontworpen OptiGrip tang met driepuntsondersteuning zorgt voor een stevige grip op het werkstuk. De extra lange snijkant is speciaal ontworpen voor platte en ronde kabels en de tang bereikt knipwaarden tot 2,2 mm voor harde draden, 3,4 mm voor middelharde draden en 1,8 mm voor pianodraad.
Met een totale lengte van 180 mm ligt de tang prettig in de hand en biedt precies en gecontroleerd werk voor een breed scala aan toepassingen.
• Universele tang voor het grijpen, vasthouden en knippen van zachte en harde draden en kabels
• Materiaal: Hoogwaardig C 70 gereedschapsstaal, gedoofd en getemperd
• Design: OptiGrip - het nieuw ontworpen grijpvlak met "driepuntsondersteuning" zorgt voor een optimale grip op het werkstuk tijdens het werk. Snijkanten extra inductief gehard tot ca. 64 HRC. Het Wiha DynamicJoint zorgt voor een optimale overdracht van de handkracht naar de snijkanten.
• kopvorm: extra lange snijkant voor platte en ronde kabels
| Artikelnr. | WL34381 |
| Model | Z 01 0 01 |
| Alternatieve artikelnaam | Z01018001 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 26706 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN ISO 5746. |
| Productserie | Z 01 0 01 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 244 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 180 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (hard) | 2,2 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 3,4 mm |
| Snijwaarde diameter (pianodraad) | 1,8 mm |
| Type tang | combitang |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |