ESD-plank voor archiefkast, 914x370 mm
| Artikelnr. | WL34895 |
| Model | 76.021.70 |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 76.021.70 |
| Lengte | 914 mm |
| Breedte | 370 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Incl. batterij | nee |
| Aantal planken | 1 |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |