Schroevendraaier SoftFinish® met sleuf met zeshoekig blad en zeshoekige mof (00736), 8,0 mm x 150 mm
Bijzonder geschikt voor droge toepassingen
| Artikelnr. | WL35627 |
| Model | 308 |
| Alternatieve artikelnaam | 308080 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 00736 |
| Lengte met verpakking | 305 mm |
| Breedte met verpakking | 100 mm |
| Hoogte met verpakking | 91 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 308 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 168 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | uitsparing |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Gereedschapslengte | 268 mm |
| Handvatdiameter | 41 mm |
| Handvatlengte | 118 mm |
| Bladdiameter | 8 mm |
| Bladlengte | 150 mm |
| Bladbreedte | 8 mm |
| Snijdikte | 1,2 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |