Sintro legbord, draaibaar, voor Euronorm containers, 415x315 mm
Het zwenkbare legbord is traploos verstelbaar van 0° tot 25° en is voorzien van legbordrails vooraan en achteraan. Het is ideaal voor het opbergen van Euronorm bakken, kan lasten tot 30 kg dragen en wordt geleverd met een multifunctionele arm.
• in de hellingshoek van 0° tot 25° traploos instelbaar
• Voor- en achterboard
• geschikt voor de opslag van Euronorm containers met de afmetingen 400 x 300 mm
• tot 30 kg belastbaar
• incl. multifunctionele arm
• in de hellingshoek van 0° tot 25° traploos instelbaar
• Voor- en achterboard
• geschikt voor de opslag van Euronorm containers met de afmetingen 400 x 300 mm
• tot 30 kg belastbaar
• incl. multifunctionele arm
| Artikelnr. | WL36280 |
| Model | 39.635.70 |
| Modellijn | Sintro |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 39.635.70 |
| Breedte | 415 mm |
| Diepte | 315 mm |
| Verkoopeenheid | 1 set |
| Inhoudseenheid | 1 set |
| Kleurinformatie van de fabrikant | lichtgrijs (RAL 7035) |
| Kleur | grauw |
| Incl. batterij | nee |
| Laadvermogen | 30 kg |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |