Opbergrek standaard voor Quadro-CAR, 616 x 465 x 15 mm
• traploos instelbaar in hoogte en helling tot 25
• Voorkant met afgeronde postforming rand
• voor en achter met een 15 mm hoge boordstrook
• B = 616 mm
• dieptevariabele montage
• 50 kg max. belasting
• Voorkant met afgeronde postforming rand
• voor en achter met een 15 mm hoge boordstrook
• B = 616 mm
• dieptevariabele montage
• 50 kg max. belasting
| Artikelnr. | WL36724 |
| Model | 19.405.70 |
| Modellijn | Quadro |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 19.405.70 |
| Breedte | 616 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Diepte | 465 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |