Verdeler kruislings, voor laden 3010,/4010/5010-4ESD, lichtgrijs
De scheidingswanden van Treston kunnen worden gebruikt om afzonderlijke laden extra te verdelen. Dwarsverdeler voor ESD-lade 3010 (max. 4 stuks), 4010 (max. 6 stuks), 5010 (max. 8 stuks).
• ESD-scheiding voor laden 3010,/4010/5010-4ESD
• Materiaal: halfgeleidend polypropyleen
• ESD-scheiding voor laden 3010,/4010/5010-4ESD
• Materiaal: halfgeleidend polypropyleen
| Artikelnr. | WL36946 |
| Model | D-10-4ESD |
| Fabrikant | TRESTON |
| Fabrikant artikelnr. | D-10-4ESD |
| Lengte | 470 mm |
| Breedte | 77 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | grauw |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |