Haakse schroevendraaier, zeskant, 2,5 mm, gepolijst, 21x59 mm
De BAHCO offset schroevendraaier 1995M-2.5 is speciaal ontwikkeld voor het werken met metrische binnen-zeskantschroeven en biedt maximale precisie voor kleine en moeilijk bereikbare schroefverbindingen. Met een totale lengte van 59 mm en een klinglengte van 21 mm is hij ideaal voor precisietoepassingen, assemblagewerk en reparaties.
Gemaakt van hoogwaardig, volledig gehard staal, garandeert deze offset schroevendraaier duurzaamheid, stabiliteit en optimale krachtoverbrenging. Het gepolijste oppervlak beschermt het gereedschap tegen corrosie en geeft het tegelijkertijd een aantrekkelijk uiterlijk. De maat van de binnenzeskant is duidelijk in de kling gestanst voor een snelle en foutloze selectie.
De BAHCO inbussleutel L is gemaakt volgens ISO 2936 normen en overtuigt door zijn precisie, ergonomie en betrouwbaarheid. Hij is compact, robuust en onmisbaar voor elke vakman of technicus die veilig en efficiënt wil werken in kleine ruimtes.
• Inbussleutel L-sleutels voor inbusschroeven, metrisch
• Hoogwaardig staal, volledig gehard
• Verbrand
• Grootte geperst in het blad
• ISO 2936
Gemaakt van hoogwaardig, volledig gehard staal, garandeert deze offset schroevendraaier duurzaamheid, stabiliteit en optimale krachtoverbrenging. Het gepolijste oppervlak beschermt het gereedschap tegen corrosie en geeft het tegelijkertijd een aantrekkelijk uiterlijk. De maat van de binnenzeskant is duidelijk in de kling gestanst voor een snelle en foutloze selectie.
De BAHCO inbussleutel L is gemaakt volgens ISO 2936 normen en overtuigt door zijn precisie, ergonomie en betrouwbaarheid. Hij is compact, robuust en onmisbaar voor elke vakman of technicus die veilig en efficiënt wil werken in kleine ruimtes.
• Inbussleutel L-sleutels voor inbusschroeven, metrisch
• Hoogwaardig staal, volledig gehard
• Verbrand
• Grootte geperst in het blad
• ISO 2936
| Artikelnr. | WL38732 |
| Model | 1995M-2.5 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 1995M-2,5 |
| Lengte | 59 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | inbussleutel |
| Zeskantige aansluiting | 2,5 mm |
| Gereedschapslengte | 59 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |