Tafelwagen, max. belasting 1200kg, met 2 houten planken, 1000x700mm
De Super Multi-Vario-Transporter van Fetra is speciaal ontworpen voor zware lasten. De hoogwaardige elastische massief rubberen rollen met kogelgelagerde naven zorgen voor een uitstekende handling en een zeer rustige loop.
• Stalen buizen en profielen gelast, gepoedercoat, blauw RAL 5007
• 2 rechthoekige platformen met anti-slip zeefdrukplaat van watervast multiplex
• Draagvermogen bovenste laadruimte 500 kg
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, elastische massief rubberen banden, blauwgrijs "non-marking", naven met kogellagers
• Zwenkwielblokkeringen, volgens de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens)
• Stalen buizen en profielen gelast, gepoedercoat, blauw RAL 5007
• 2 rechthoekige platformen met anti-slip zeefdrukplaat van watervast multiplex
• Draagvermogen bovenste laadruimte 500 kg
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, elastische massief rubberen banden, blauwgrijs "non-marking", naven met kogellagers
• Zwenkwielblokkeringen, volgens de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens)
| Artikelnr. | WL39842 |
| Model | 12402 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 12402 |
| Lengte | 1210 mm |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 925 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | stralend blauw |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Materiaal (frame) | Stalen buis |
| Incl. batterij | nee |
| Tarragewicht | 70 kg |
| Type transportmiddel | verrijdbare tafel |
| Laadvermogen | 1200 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | massief rubber |
| Banddiameter | 200 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Lengte van de laadruimte | 1000 mm |
| Breedte van de laadruimte | 700 mm |
| Aantal planken | 2 |
| Plankhoogte 1 | 283 mm |
| Plankhoogte 2 | 925 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |