Easy-Click 60 afzuigarm, flexibel, Ø 32 mm, 1,5 m
• Easy Click 60 Flexibele zuigarm
• Ø 32 mm
• Lengte 1,5 m
• Ø 32 mm
• Lengte 1,5 m
| Artikelnr. | WL40791 |
| Model | 3-0F15 |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | 3-0F15 |
| Lengte | 1500 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 32 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Bereik | 1500 mm |
| Buisdiameter | 32 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |