ESD-schroevendraaier SoftFinish, 302SF ESD, sleuf, 5,5 x 125 mm
Voor alle werkzaamheden aan elektrostatisch gevoelige componenten
| Artikelnr. | WL40845 |
| Model | 302ESD |
| Alternatieve artikelnaam | 302ESD055 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 08182 |
| Lengte met verpakking | 264 mm |
| Breedte met verpakking | 91 mm |
| Hoogte met verpakking | 62 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | IEC 61340-5-1. |
| Productserie | 302ESD |
| Brutogewicht (fabrikant) | 71,6 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | uitsparing |
| ESD-compatibel | ja |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Gereedschapslengte | 236 mm |
| Handvatdiameter | 30 mm |
| Handvatlengte | 111 mm |
| Bladdiameter | 5,5 mm |
| Bladlengte | 125 mm |
| Bladbreedte | 5,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |