ESD SMD pincet 120mm vorm 2 roestvrij staal, dissipatief
• Speciaal pincet voor SMD-technologie
• hoogwaardige precisiepincet van roestvrij staal
• roestvrij, mat gepolijst, anti-magnetisch, zuurbestendig, ESD-coating
2 SA
• hoogwaardige precisiepincet van roestvrij staal
• roestvrij, mat gepolijst, anti-magnetisch, zuurbestendig, ESD-coating
2 SA
| Artikelnr. | WL43245 |
| Model | 5-051-13 |
| Fabrikant | BERNSTEIN |
| Fabrikant artikelnr. | 5-051-13 |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte met verpakking | 200 mm |
| Breedte met verpakking | 26 mm |
| Hoogte met verpakking | 4 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| ESD-standaard | Alle ESD-gereedschappen voldoen aan de ESD-norm IEC 61340-5-1, zodat de lekbestendigheid van BERNSTEIN ESD-gereedschappen in het bereik van de ideale waarde tussen 106 en 109 ohm ligt. |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 20 g |
| Puntvorm | recht punt |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| Gereedschapsmateriaal | roestvrij staal |
| Gereedschapslengte | 120 mm |
| Type pincet | SMD-pincet |
| Puntvorm (pincet) | recht superscherp |
| GPSR-fabrikantgegevens | BERNSTEIN Werkzeugfabrik Industriehof Trecknase 1 DE-42897 Remscheid www.bernstein-werkzeuge.de |