Anatomische tang 145mm vorm 40 gekarteld
Mechanic's pincet voor de elektronica-ingenieur van gepolijst vernikkeld staal
• zwaar model
• recht - rond - breed met zaagtand
• zwaar model
• recht - rond - breed met zaagtand
| Artikelnr. | WL43277 |
| Model | 5-117 |
| Fabrikant | BERNSTEIN |
| Fabrikant artikelnr. | 5-117 |
| Breedte | 85 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 30 g |
| Puntvorm | breed recht rond |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | stalen |
| Gereedschapslengte | 146 mm |
| Type pincet | Anatomisch pincet |
| Puntvorm (pincet) | breed recht rond |
| GPSR-fabrikantgegevens | BERNSTEIN Werkzeugfabrik Industriehof Trecknase 1 DE-42897 Remscheid www.bernstein-werkzeuge.de |