ESD plastic precisie pincet 120mm vorm 35 tip 6mm breed
• ESD-pincet
• gemaakt van geleidend, zwart, glasvezelversterkt kunststofmateriaal, bestand tegen zuren
• kan worden gebruikt tot 175° C
6 mm brede tips
• gemaakt van geleidend, zwart, glasvezelversterkt kunststofmateriaal, bestand tegen zuren
• kan worden gebruikt tot 175° C
6 mm brede tips
| Artikelnr. | WL43284 |
| Model | 5-193 |
| Fabrikant | BERNSTEIN |
| Fabrikant artikelnr. | 5-193 |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte met verpakking | 200 mm |
| Breedte met verpakking | 26 mm |
| Hoogte met verpakking | 4 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| ESD-standaard | Alle ESD-gereedschappen voldoen aan de ESD-norm IEC 61340-5-1, zodat de lekbestendigheid van BERNSTEIN ESD-gereedschappen in het bereik van de ideale waarde tussen 106 en 109 ohm ligt. |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 5 g |
| Puntvorm | breed vlak recht |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| Gereedschapsmateriaal | kunststof |
| Gereedschapslengte | 120 mm |
| Type pincet | Precisie pincet |
| Puntvorm (pincet) | breed vlak recht |
| GPSR-fabrikantgegevens | BERNSTEIN Werkzeugfabrik Industriehof Trecknase 1 DE-42897 Remscheid www.bernstein-werkzeuge.de |