Bit Professional TORX® 1/4" (32306), T10, 50 mm
Met de Bit Professional TORX® 1/4" (32306), T10, 50 mm levert Wiha een gereedschap dat specifiek is afgestemd op de eisen van elektronica en precisieassemblage. Een duidelijk voordeel ligt in Voldoet aan uw eisen: Robuuste en precies passende bits voor algemene schroefverbindingen in handel en industrie. Het product heeft zichzelf bewezen in industriële omgevingen dankzij de consistente prestaties en veilige hantering.
• Voldoet aan uw eisen: Robuuste en nauwkeurig passende bits voor algemene schroefverbindingen in de handel of industrie
• Tijdsbesparing: eenvoudige en snelle herkenning van de profielgrootte dankzij de contrastrijke lasermarkering
• Verhoogt uw efficiëntie: de beste concentriciteit voor stabiele schroefprocessen
• Toepassing: Voor alle soorten schroefverbindingen in handel en industrie
• Voldoet aan uw eisen: Robuuste en nauwkeurig passende bits voor algemene schroefverbindingen in de handel of industrie
• Tijdsbesparing: eenvoudige en snelle herkenning van de profielgrootte dankzij de contrastrijke lasermarkering
• Verhoogt uw efficiëntie: de beste concentriciteit voor stabiele schroefprocessen
• Toepassing: Voor alle soorten schroefverbindingen in handel en industrie
| Artikelnr. | WL45032 |
| Model | 704501005001 |
| Alternatieve artikelnaam | 704501005001 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 32306 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 7045 Z |
| Nettogewicht (fabrikant) | 8,3 g |
| TORX | T10 |
| Bitlengte | 50 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX10 |
| Gereedschapslengte | 50 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |