ESD-kleefband met ESD-waarschuwingssymbool, transparant, 48 mm, 36 m
De ESD-kleefband van Safeguard is speciaal ontworpen voor de ESD-zone en helpt schade aan gevoelige elektronische componenten door elektrostatische ontladingen te voorkomen. Door het ESD-waarschuwingssymbool op de tape is deze onmiddellijk herkenbaar als ESD-beschermingsproduct. Met een lengte van 36 meter en een diameter van 76 mm past hij perfect op dispensers. De typische lekweerstand ligt tussen 10⁵ - 10⁹ Ohm. Deze ESD-tape is gemakkelijk aan te brengen en te verwijderen zonder resten achter te laten. Het is ideaal voor schone werkruimten en biedt betrouwbare bescherming tegen elektrostatische ontlading. De transparante ESD-tape van Safeguard is verkrijgbaar in verschillende breedtes.
• ESD-kleefband, transparant
• met ESD-waarschuwingssymbool
• Oppervlakteweerstand 10⁵~10⁹ Ohm
• B = 48 mm, L = 36 m, voor dispenser D = 76 mm
• Dikte: 0,06 mm ± 0,002MM
• Trekkracht (180 graden): 600 G± 20G
• Treksterkte LD: 42 (eenheid: n/25mm)
• Rek: 159%
• Laagdikte: 38 μm
• Lijmdikte: 21 μm
• Wrijvingsspanning: 80V
• Weerstand aan de filmzijde: 10⁷
• Weerstand aan de kleefzijde van de tape: 10⁹
• ESD-kleefband, transparant
• met ESD-waarschuwingssymbool
• Oppervlakteweerstand 10⁵~10⁹ Ohm
• B = 48 mm, L = 36 m, voor dispenser D = 76 mm
• Dikte: 0,06 mm ± 0,002MM
• Trekkracht (180 graden): 600 G± 20G
• Treksterkte LD: 42 (eenheid: n/25mm)
• Rek: 159%
• Laagdikte: 38 μm
• Lijmdikte: 21 μm
• Wrijvingsspanning: 80V
• Weerstand aan de filmzijde: 10⁷
• Weerstand aan de kleefzijde van de tape: 10⁹
| Artikelnr. | WL47282 |
| Model | SG-KB-TP |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Fabrikant artikelnr. | SG-KB-TP-48X36M |
| Lengte | 36000 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Verkoopeenheid | 1 rollen |
| Inhoudseenheid | 1 Rollen |
| Kleurinformatie van de fabrikant | transparant |
| Kleur | gemetalliseerd doorzichtig |
| Diameter | 76 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Typische lekweerstand | 10⁷ - 10⁹ Ohm |
| ESD-certificering volgens IEC 61340-5-1:2016 | ja |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |