SGL standaard container LL gesloten, 600x400x56 mm
• Nuttige hoogte: 28 mm
• Stapelhoogte: 44 mm
• Volume: 8,3 l
• Basis SGL 000 gesloten
• Zijwanden gesloten
• Handvatstrips
• Stapelhoogte: 44 mm
• Volume: 8,3 l
• Basis SGL 000 gesloten
• Zijwanden gesloten
• Handvatstrips
| Artikelnr. | WL47730 |
| Model | 6404.617.971 |
| Fabrikant | WEZ |
| Fabrikant artikelnr. | 1003728 |
| Lengte | 600 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | grauw |
| Binnenlengte | 560 mm |
| Binnenbreedte | 360 mm |
| Binnenhoogte | 41 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Laadvermogen | 25 kg |
| Volume | 8,3 l |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |