ESD zijsnijders - ovale kop
De perfecte snede - krachtig, scherp en duurzaam. Altijd. De Weller Erem Series 600 Micro is een serie van de kleinste precisiefrezen met een verscheidenheid aan kopvormen voor toegang tot moeilijk bereikbare plaatsen. Deze microknippers zijn geschikt voor SMD en leads (670EP, 670EPF). De frezen zijn gemaakt van hoogwaardig gereedschapsstaal met snijkanten die gehard zijn tot 63-65 HRc. De precisiesnijders hebben een niet-reflecterend oppervlak, zijn ESD-veilig en kunnen opnieuw worden geslepen.
• Dit is de standaard hoofdvorm.
• Het wordt gebruikt voor alle snijwerkzaamheden op gemakkelijk toegankelijke plaatsen.
• De massieve kop maakt een hoge snijcapaciteit mogelijk en wordt gekenmerkt door robuustheid.
• Zijsnijders, ovale kop, zoals 622N (T622N), met optionele veiligheidsvoorziening "draadvanger".
• Zwitserse makelij
• Dit is de standaard hoofdvorm.
• Het wordt gebruikt voor alle snijwerkzaamheden op gemakkelijk toegankelijke plaatsen.
• De massieve kop maakt een hoge snijcapaciteit mogelijk en wordt gekenmerkt door robuustheid.
• Zijsnijders, ovale kop, zoals 622N (T622N), met optionele veiligheidsvoorziening "draadvanger".
• Zwitserse makelij
| Artikelnr. | WL50985 |
| Fabrikant | Weller Erem |
| Fabrikant artikelnr. | 622NW |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 9 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| Kopdikte | 6 mm |
| Hoofdlengte | 17 mm |
| Gereedschapslengte | 110 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| Snijlengte | 10 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 0,8 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (zacht) | 1,3 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |